Handtag 4AQUA Krom Kantigt
fr.133 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Krom Kantigt
133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Kantigt handtag i kromad look.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Färg | Krom |
| Längd | 155, 205 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Montering | Skruv |
| Yta | Högblank |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,1, 0,13 kg |

