Handtag 4AQUA Krom
fr.135 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Krom
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Kantigt handtag i kromad look.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Färg | Krom |
| Längd | 150, 223, 290, 360 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruv |
| Vikt | 0,2, 0,05, 0,06, 0,07 kg |

