Handtag 4AQUA Matt/Borstad
fr.93 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Matt/Borstad
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Profilhandtag för en stilren look.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Längd | 40, 200 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Montering | Skruv |
| Yta | Matt/Borstad |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,02, 0,07, 0,014 kg |

