Handtag Arredo Slimline
fr.162 kr
Välj variant

Slimline
162 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArredoBeskrivning
Handtag Slimline från Arredo är ett stilrent handtag för bland annat badrumsmöbler.
Detta handtag finns i flera storlekar och färger.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Färg | Krom, Vit |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160, 320, 380 mm |
| Bredd | 175, 336, 400 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Spirit |
| Vikt | 10 kg |

