Handtag Beslag Design 0009 Rostfritt StålLängd 136 mm
152 kr
120 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 33941 |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 136 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| EAN-nr | 7316183394106 |

