Handtag Beslag Design 0134-96 Tenn
59 kr
49 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Sirligt handtag i färgen tenn.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30564-11 |
| Färg | Grå |
| Längd | 162 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 20 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183056400 |

