Handtag Beslag Design 0142Krom
95 kr
75 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30595 |
| Färg | Krom |
| Längd | 236 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40 mm |
| Bredd | 12 mm |
| CC-mått | 224 mm |
| EAN-nr | 7316183059500 |

