Handtag Beslag Design 644Aluminium
54 kr
42 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 34530 |
| Färg | Aluminium look |
| Längd | 123 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 24 mm |
| Bredd | 11 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| EAN-nr | 7316183453001 |

