Handtag Beslag Design 7860/7861/7863Aluminium, Längd: 149 mm
75 kr
60 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Aluminium
CC-mått:
128 mm

7860/7861/7863
Aluminium, Längd: 149 mm
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3190-11 |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 149 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183190005 |
