Handtag Beslag Design 88:anHandtag Beslag Design Krom 168
149 kr
129 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag 88:an finns i krom eller rostfritt. Du kan välja mellan längderna 168 mm och 328 mm, på båda längderna har de höjden och bredden 34 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag 88:an finns i krom eller rostfritt. Du kan välja mellan längderna 168 mm och 328 mm, på båda längderna har de höjden och bredden 34 mm.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303791 |
| Färg | Krom |
| Längd | 168 mm |
| Djup | 34 mm |
| Bredd | 34 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316183037911 |

