Handtag Beslag Design A-2 BokLängd 104 mm
25 kr
19 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
87 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med rundade former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Maria BVerifierad köpare
för 2 år sedanBehövde ersätta handtag i mitt kök och dessa var precis likadana som befintliga handtag.
Amina MVerifierad köpare
för 2 år sedanBra, dock mörkare i färgå
Monica NVerifierad köpare
för 5 år sedanTrodde ni menade jag köpt en bok Jo handtagen var ok
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 155687 |
| Färg | Bok |
| Längd | 104 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 36 mm |
| Bredd | 16 mm |
| CC-mått | 87 mm |
| EAN-nr | 7316181556872 |

