Handtag Beslag Design A-5 TräBok
40 kr
31 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med rundade former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 1826 |
| Färg | Bok |
| Längd | 122 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 29 mm |
| Bredd | 12 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| EAN-nr | 7316181826005 |

