Handtag Beslag Design AngleRostfri Look
129 kr
103 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett alldeles spikrakt handtag med en design som smälter in i luckan. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Dubbla CC-Mått på 128/160 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett alldeles spikrakt handtag med en design som smälter in i luckan. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Dubbla CC-Mått på 128/160 mm.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304285-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 19,5 mm |
| Bredd | 11 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Serie | Angle |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183042854 |

