Handtag Beslag Design ArchRostfri Look 208,5 mm
179 kr
143 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343258-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 208,5 mm |
| Djup | 36 mm |
| Bredd | 14,5 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| EAN-nr | 7316183432587 |

