Handtag Beslag Design Arpa
fr.238 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Arpa
238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 214, 342, 1200 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 192, 320, 1178 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
