Handtag Beslag Design ArpaRostfri Look, Längd: 214 mm
Rek. pris 299 kr
279 kr
239 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
CC-mått:
192 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373065-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 214 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| Serie | Arpa |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022583 |
