Handtag Beslag Design Blues160 Rostfri look
Rek. pris 99 kr
73 kr
Se priset!

Blues
160 Rostfri look
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag med mjuka former till dina skåp och lådor.
Antal förborrade hål: 2 st
Recensioner
Caroline FVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt fina för det priset
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 32512-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 195 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 26 mm |
| Bredd | 23 mm |
| EAN-nr | 7316183251201 |

