Handtag Beslag Design Bolmen Krom
fr.79 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bolmen Krom
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, stilrent handtag som passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, stilrent handtag som passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Handtaget har en tidlös design som passar i både lantliga och moderna miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 104, 136 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 128 mm |
| Höjd | 8, 10 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |


