Handtag Beslag Design Bolmen KromFörnicklad. 104 mm
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
96 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, stilrent handtag som passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bolmen från Beslag Design är ett klassiskt, stilrent handtag som passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Handtaget har en tidlös design som passar i både lantliga och moderna miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 336910-11 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 104 mm |
| Material | Mässing |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 8 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013246 |


