Handtag Beslag Design Boss RostfrittLängd 349 mm
95 kr
76 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3044 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 349 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 36 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 320 mm |
| EAN-nr | 7316183044001 |

