Handtag Beslag Design BreezeHandtag Beslag Design Breeze
98,75 kr
76 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I en rostfri look ger Breeze ett verkligt bra grepp att hålla i. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
I en rostfri look ger Breeze ett verkligt bra grepp att hålla i. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304305-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 181 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 9 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Serie | Breeze |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183043059 |
