Handtag Beslag Design Bridge TräSvart
150 kr
116 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med raka, strikta linjer.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 1611-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 282 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 23 mm |
| Bredd | 10 mm |
| CC-mått | 224 mm |
| EAN-nr | 7316181611007 |

