Handtag Beslag Design Brohult MSvart/Förnicklad, L: 141 mm
Rek. pris 139 kr
109 kr
79 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Förnicklad
CC-mått:
128 mm

Brohult M
Svart/Förnicklad, L: 141 mm
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Brohult M är ett klassiskt handtag i funkisstil från Beslag Design. Brohult M skiljer sig från vanliga Brohult på så sätt att även handtagsdelen i mitten är tillverkad helt av metall.
Recensioner
AntonellaVerifierad köpare
för 1 månad sedanJätte fina. :)
Åsa KVerifierad köpare
för 2 år sedanBra produkt. Snabb leverans.
KristinaVerifierad köpare
för 5 år sedanJättefina. Bra kvalitet och snygga. Blev perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397045-11 |
| Färg | Svart/Förnicklad |
| Längd | 141 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 32,5 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Serie | Brohult M |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180000581 |
