Handtag Beslag Design BrohultVit/Förnicklad, L: 140 mm
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Brohult är en klassiker i funkisstil från Beslag Design med mittendel av trä.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397024-11 |
| Färg | Vit/Förnicklad |
| Längd | 140 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 28,5 mm |
| Bredd | 13 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Serie | Brohult |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183970249 |

