Handtag Beslag Design Brutus-160
fr.134 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Brutus-160
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Brutus är ett stilrent handtag som passar in i moderna miljöer. Kombinera gärna med Knopp Brutus.
Recensioner
Jennie KVerifierad köpare
för 2 år sedanMjuka och bra längd
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 224 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Brutus |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
