Handtag Beslag Design CargoRostfri Look 168 mm
160 kr
124 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor. Finns i rostfri look och krom.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460185-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 168 mm |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316184601852 |


