Handtag Beslag Design Cha-ChaRostfri Look 206 mm
79 kr
63 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 31371-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 206 mm |
| Djup | 26 mm |
| Bredd | 13 mm |
| CC-mått | 192 mm |
| EAN-nr | 7316183137109 |

