Handtag Beslag Design ChamferRostfri Look 172 mm
123 kr
95 krSpara 23 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460205-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 172 mm |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 22 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316184602057 |

