Handtag Beslag Design Ciel
fr.105 kr
fr.89 krFrån 15 %Kampanj
Välj variant

Ciel
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ciel utmärks av sin eleganta design och en mjuk kurva som ger handtaget karaktär. Materialet präglas av hög kvalitet och en fin finish, med en minimalistisk profil som förstärker dess uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Svart Matt |
| Längd | 50, 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Ciel |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Matt Brons, Mattsvart |
