Handtag Beslag Design Classic
fr.154 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Classic
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smidigt och elegant handtag med tydliga linjer med en totallängd på 186 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Finns i antik grå, antik koppar och rostfri look.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Smidigt och elegant handtag med tydliga linjer med en totallängd på 186 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Finns i antik grå, antik koppar och rostfri look.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Grå, Rostfri Look |
| Längd | 186 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 38 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Antik grå, Rostfri look |
