Handtag Beslag Design ClassicAntik Grå
239 kr
191 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Antik Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smidigt och elegant handtag med tydliga linjer med en totallängd på 186 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Finns i antik grå, antik koppar och rostfri look.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Smidigt och elegant handtag med tydliga linjer med en totallängd på 186 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen. Finns i antik grå, antik koppar och rostfri look.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304132-11 |
| Färg | Antik Grå |
| Längd | 186 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 38 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Utförande | Antik grå |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183041321 |
