Handtag Beslag Design Classis-160
Rek. pris 189 kr
fr.135 kr
Se priset!
Välj variant

Classis-160
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Classis är en stilrent handtag i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Knopp Classis i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Classis är en stilrent handtag i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Knopp Classis i samma utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Valnöt |
| Längd | 203 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Classis |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
