Handtag Beslag Design Cliff Open32 Rostfri look
53,75 kr
49 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Cliff Open har en rak design med ett öppet grepp.
Antal förborrade hål: 2 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303831-11_old |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 18 mm |
| Bredd | 41 mm |
| CC-mått | 32 mm |
| EAN-nr | 7316183038314 |



