Handtag Beslag Design Cutt
fr.179 kr
fr.143 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett stilrent handtag i ett rostfritt och svart utförande med CC-mått för både 192/320 mm, och 96/128 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett stilrent handtag i ett rostfritt och svart utförande med CC-mått för både 192/320 mm, och 96/128 mm. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 200, 400 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 23 mm |
| Bredd | 17,5 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Serie | Cutt |
| Produkttyp | Handtag |
| CC-mått | 128, 320 mm |
