Handtag Beslag Design D-Lite
fr.103 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

D-Lite
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag D-lite är en modern klassiker inspirerad av det välbekanta och mångsidiga ”D”-handtaget. Blir en perfekt detalj i hemmets alla rum – i hallen, badrummet, sovrummet eller på en möbel.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag D-lite är en modern klassiker inspirerad av det välbekanta och mångsidiga ”D”-handtaget. Blir en perfekt detalj i hemmets alla rum – i hallen, badrummet, sovrummet eller på en möbel.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Förnicklad, Svart |
| Längd | 44,5, 172,5 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Serie | D-Lite |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
