Handtag Beslag Design Edge BowRostfri look 350 mm
219 kr
175 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Recensioner
Nina SVerifierad köpare
för 5 år sedanFina handtag, passar ihop med Superfront Holy wafer. Lättmonterade var de också
+ Lättmonterade
Karin WVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygga, lätta att montera och bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460178-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 350 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Bredd | 40 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316184601784 |

