Handtag Beslag Design Elan
fr.96 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Elan
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Handtaget har en perfekt balans mellan funktionalitet och design. Designen definieras av de mjukt rundade kanterna.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Handtaget har en perfekt balans mellan funktionalitet och design. Designen definieras av de mjukt rundade kanterna.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri, Svart |
| Längd | 50, 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 17,5 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Elan |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
