Handtag Beslag Design ElanBorstat Mässing, Längd: 200 mm
Rek. pris 219 kr
199 kr
175 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
CC-mått:
160 mm

Elan
Borstat Mässing, Längd: 200 mm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Handtaget har en perfekt balans mellan funktionalitet och design. Designen definieras av de mjukt rundade kanterna.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Handtaget har en perfekt balans mellan funktionalitet och design. Designen definieras av de mjukt rundade kanterna.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373296-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 200 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 17,5 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Elan |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180023986 |

