Handtag Beslag Design ElegantRostfri Look 181 mm
195 kr
156 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor. Finns i rostfri look och krom.
Produkten är designad av Furnipart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460181-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 181 mm |
| Djup | 36 mm |
| Bredd | 16 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316184601814 |




