Handtag Beslag Design Envelope 160Svart
Rek. pris 219 kr
199 kr
175 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Envelope 160
Svart
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352031-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 199 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Utförande | Svart |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Envelope |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180021081 |

