Handtag Beslag Design Ethel
fr.89 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ethel
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag i tidlös elegans där modernt och klassiskt smälter samman i tre olika färger med matchande knopp
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlös elegans där modernt och klassiskt smälter samman i tre olika färger med matchande knopp
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart Matt |
| Längd | 138, 170 mm |
| Material | Zinc |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Serie | Ethel |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Look |
