Handtag Beslag Design Fall
fr.60 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Fall
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Fall från Beslag Design är ett lätt handtag med ett mjukt fall på luckan.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mattsvart, Rostfri Look |
| Längd | 28, 140, 236 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 16, 128 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Fall |
| Produkttyp | Handtag |

