Handtag Beslag Design Firm
fr.191 kr
fr.125 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Firm
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stilfullt handtag med lekfulla detaljer skapar ett mjukt intryck på luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart |
| Längd | 126, 190 mm |
| Material | Zinc, zink |
| CC-mått | 96, 160 mm |
| Djup | 29,5 mm |
| Höjd | 24,5 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Firm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |



