Handtag Beslag Design Fold
fr.139 kr
fr.111 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Designad av Kamper Form. Kraftfullt handtag med en tyngd på nära 200 gram. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Designad av Kamper Form. Kraftfullt handtag med en tyngd på nära 200 gram. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Grå, Antik Koppar, Rostfri Look |
| Längd | 170 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 18 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Fold |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Antik grå, Antik koppar, Rostfri look |
