Handtag Beslag Design Form 2Handtag Beslag Design Form 2 Krom
124 kr
99 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag i krom och rostfri-look.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303995 |
| Färg | Krom |
| Längd | 260 mm |
| Djup | 31 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316183039953 |

