Handtag Beslag Design FormRostfri look
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag i krom och rostfri-look.
Produkten är designad av Furnipart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303992-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 170 mm |
| Djup | 31 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316183039922 |

