Handtag Beslag Design Glove
fr.129 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Glove
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Glove är tillverkat av trä och passar både i kök, vardagsrum och badrum. Glove förenar material och form på bästa möjliga sätt, vilket säkerställer ett perfekt grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Glove är tillverkat av trä och passar både i kök, vardagsrum och badrum. Glove förenar material och form på bästa möjliga sätt, vilket säkerställer ett perfekt grepp.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Svart |
| Längd | 55, 180 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 26, 26,1 mm |
| Höjd | 24, 24,1 mm |
| Serie | Glove |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
