Handtag Beslag Design Guild-160
fr.179 kr
fr.143 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Guild har en tidlös, industriell design och med dess skarpt definierade kanter blir handtaget väldigt funktionellt och får ett stabilt grepp. En detalj som förhöjer känslan i alla rum – bad, kök och hall.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Guild har en tidlös, industriell design och med dess skarpt definierade kanter blir handtaget väldigt funktionellt och får ett stabilt grepp. En detalj som förhöjer känslan i alla rum – bad, kök och hall.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antracit, Svart |
| Längd | 170 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 23,9 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Guild |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
