Handtag Beslag Design Helix med Bricka
fr.261 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Helix med Bricka
261 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Matt Svart, Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 170, 202, 233, 266, 362, 683 mm |
| Material | Aluminium, Metall |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
| Djup | 35, 37 mm |
| Höjd | 12, 15 mm |
| Serie | Helix |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
