Handtag Beslag Design Helix Stripe med Bricka
fr.309 kr
fr.173 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helix Stripe handtag är tillverkat i aluminium med en räfflad yta som gör att det upplevs exklusivt med en industriell känsla. Handtaget är mycket greppvänligt och skönt att hålla i och passar lika bra i det moderna som det klassiska köket eller badrummet. Finns i fyra olika utföranden och i tre längder. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix Stripe handtag är tillverkat i aluminium med en räfflad yta som gör att det upplevs exklusivt med en industriell känsla. Handtaget är mycket greppvänligt och skönt att hålla i och passar lika bra i det moderna som det klassiska köket eller badrummet. Finns i fyra olika utföranden och i tre längder. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 170, 202, 266 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Helix |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 128, 160, 224 mm |
